РИМ

РИМ

Најубавиот град на светот. Вечниот град, градот на културата, историјата, капучино и шпагети al dente, градот на модата и сончање на прекрасните тераси од кафетериите на плоштадот Навона со порција на преубавиот далеку познат Италијански сладолед сето тоа во друштво на преубавите Италијански девојки со длабоки деколтиња.

Стара цена: ден 15.900,00

% ден 10.420,00

Филтри