Достапност

Happy Days Beach Hotel 4*

ДИРЕКТЕН ЛЕТ СОЛУН - КРИТ - СОЛУН ( инфо во агенција )
ден 0,00

            

                
BB - ноќевање со појадок                
HB - полупансион                
FB - полн пансион                
UL - ултра се вклучено                
AL - се вклучено                
RR - наем                
Ad - возрасно лице 

Категоризација 4 ****
Локација Ханиа
Тип на сместување Хотел