Достапност

Anais Hotel 3*

Мал удобен хотел. Удобни соби, базен, ресторан, бар, приклучок за интернет, услуга со висок квалитет.Погоден за економичен одмор.
ден 0,00

Мал удобен хотел. Удобни соби, базен, ресторан, бар, приклучок за интернет, услуга со висок квалитет.Погоден за економичен одмор.
Локација: Пиериа-Коринос. 8км од местото Катерини, 3,5 од Паралиа-Катерини, 2км од Коринос, 85км од аеродромот “Mакедонија”во Солун.
Плажа:  100м одхотел
Услуга: Полупансион
Соби: Клима, греење,SAT TV, мини-фрижидер, фен (на рецепција на барање)туш, WI-Fi бесплатно, балкон-тераса.
Хотелски содржини: Вкупно 60 соби: Еднокреветни (18м2), Двокреветни (20м2)
Секојдневно чистење на собите, три пати неделно менување на постелнина.

          
            
BB - ноќевање со појадок                
HB - полупансион                
FB - полн пансион                
UL - ултра се вклучено                
AL - се вклучено                
RR - наем                
Ad - возрасно лице                
Ch - дете

Категоризација 3 ***
Локација Коринос
Тип на сместување Хотел