Afrodite Hotel 3*

Локација: Неи Пори, 100 км од Солун. Плажа: Песочна,сопствена.Лежалки и чадори за сонце – бесплатно.
ден 0,00

Локација: Неи Пори, 100 км од Солун.
Плажа: Песочна,сопствена.Лежалки и чадори за сонце – бесплатно.
Услуга: Полупансион:Појадок – шведска маса, вечера – мени.
Соби: 32 соби,опремени со: клима уред, сателитска ТВ,телефон, Wi-Fi – бесплатно,фрижидер, туш, фен, балкон/тераса.
Хотелски содржини: Ресторан – бар покрај базен,базен со слатка вода, Wi-Fi – бесплатно,спортови на вода – плажа, сеф на рецепција – бесплатно, паркинг.
инфо: Хотелот е отворен од Април до Октомври.
Дозволен престој за домашни миленици до 8 кг.
Кредитни картички: VISA, MASTERCARD, AMEX, DINERS.

            
            
BB - ноќевање со појадок                
HB - полупансион                
FB - полн пансион                
UL - ултра се вклучено                
AL - се вклучено                
RR - наем                
Ad - возрасно лице                
Ch - дете 

Категоризација 3 ***
Локација Неи Пори
Тип на сместување Хотел